REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretiminde başarı oranı %80'in üzerindedir. Bu başarıyı, öğrencilerimiz kendi ağızlarından şöyle ifade etmişlerdir:

 

Bartu KEMİKÇİOĞLU - Beylikdüzü Şubesi

Gerçekten İngilizceyi çok iyi anlatan bir kurs. S. Öğretmen çok iyiydi. D. Hocada çok iyi. Bütün İngilizceyi sökebileceğimi buraya gelince anlıyorum.

Defne Naz CANIÇEVİK - Beylikdüzü Şubesi

Öğretmenim hakkındaki düşüncelerim; Eğlenceli ve neşeli çok tatlı bir öğretmenim var. Dersleri bize en iyi anlatmaya çalışan ve bunu başaran öğretmenim. Bunları okuduğunuzda üzülmemeniz için yazmıyorum. Sizi gerçekten çok seviyorum. Sizin gözlerinize bakınca sevgi dolu dağlar görüyorum. English School hakkındaki düşüncelerim; Pazar günlerinin ayrı bir tadı olan, günlerimin bir kelebek hayatı gibi kısa ve sıkıcı geçmesini engelleyen eğlenceli öğrenim görerek geçirdiğim bir zaman tüneli gibi geliyor. Hayatım uzun ve zor basamaklarında bana çok yardımcı olacağına inanıyorum. Öğretmenim, hayatımda unutulmaz bir kişilik karesi aldınız. Bunu hiç unutmayın.

Beyza GÖKÇE - Beylikdüzü Şubesi

G. öğretmenimi çok seviyorum. Çok iyi ders anlatıyor. English School’ıda çok seviyorum. Yabancı öğretmenlerde çok iyi anlatıyor. Beni başkan yapmasını çok seviyorum. Tahtaya kaldırması çok mutlu ediyor. Eğitim çok iyi gidiyorç Buradaki öğrendiklerim okula yarıyor. Çok faydasını görüyorum. G. Öğretmenim çok güzel.Teşekkürler öğretmenim…

Şura SOLAK - Beylikdüzü Şubesi

Öğretmenimi çok sevdim. Çok iyi bir ortam. Kursun çok faydasını gördüm. Eğitim çok iyi. Burada öğrendiklerim çok işime yarayacak. Sizi çok çok sevdiğim için gitmem. English School’daki G. Öğretmenimi çok seviyorum. Bize çok şey öğretiyor. Eğitimleri okulda bana yarıyor. Buradaki eğitim ile okuldaki sınavlarımdan hep 100 alıyorum. Burada öğrendiklerim sayesinde yurtdışına çıkabilirim. G. Öğretmenim bize çoğu soruyu arada sırada soruyor onun için daha kolay öğreniyorum. Burası çok güzel.

Merve MACAROĞLU - Beylikdüzü Şubesi

Memnunum. Çünkü normalde İngilizce oyunlar, şarkılar dinlemek istesem de dinleyemiyordum. Şimdi hepsini yapabiliyorum..

Boran AY - Beylikdüzü Şubesi

Öğretmenim ben English School ve sizi çok seviyorum. Birde ben İngilizce ve Türkçe dilinden başka bir dil sevmem. Siz bizimle hep ilgileniyorsunuz. Biz sizin sayenizde bu kadar eğitimli oluyoruz. Kursun faydalarını gördüm. Sizi ve arkadaşlarımı da çok seviyorum. Sizin sayenizde bu kadar ileriye gittik.

Buse Naz BIYIK - Beylikdüzü Şubesi

Şimdi eğitimden bahsedeceğim. Eğitimde çok şey öğrendim. Sizin sayenizde İngilizceyle ilgili çok şey öğrendim. Bu dershaneye sizin derslerinize başladım ve İngilizceye karşı daha çok sevgim arttı. İngilizce derslerine başlamadan önce of hemen bitsin derdim ve sadece hello demeyi biliyordum. Sonra o kadar çok şey öğrendim ki sizin için ne yapsam azdır. Okulu da çok seviyorum. Derslerden ben ve ailemde çok memnunuz sağolun. Sizi çok seviyorum.

İpek ERYÜCER - Beylikdüzü Şubesi

Öğretmenim sizi çok seviyorum ama seneye burada olmayabilirim. İnşallah gelirim. English School’ı çok seviyorum. Özelliklede öğretmenleri çok iyi insanlar. Sizinle tanıştığımdan beri iyi etki almıştım. Eğitimi de çok sevdim teşekkürler…

Arda GÖKÇE - Beylikdüzü Şubesi

G. öğretmenimi çok seviyorum. Zaten bugün anneler günü. 10/05/2015 yani bugün. Anneler günü kutlu olsun. Hem o da beni seviyor, çok mutluyum, çok sevinçliyim. Tabi sen English School’dasın yani İngilizce okulundasın. Beni başkan yaptığın için çok ama çok seviyorum. İyi ki beni başkan yaptın. Çok teşekkür ederim. Eğitim çok güzel. Okulun eğitimi de çok güzel. Bazen üzsek de ben seni seviyorum. Eskiden bende üzüyordum ama artık üzmeyeceğim. Anneler günün kutlu olsun.

Defne YÜCEL -  Beylikdüzü Şubesi

English School’ı çok seviyorum. G. Öğretmenimi de çok seviyorum. O bize hep güler yüzlü davrandı. Bazen kızıyor olabilir ama bizim iyiliğimiz için. Bizi sevecen davrandığı için çok mutluyuz. Bize şarkılar, konular ve birçok İngilizce kelime öğretti. Bizim bir hafta yok olduğumuzu görünce hemen soruyor bundan dolayı şunu anlıyorum ki öğretmenimiz bizi çok seviyor. English School’ın çok faydasını gördüm. Burada öğrendiklerim ilkokul, ortaokul, lisede işe yarayacağını düşünüyorum. Bu kursun tüm hayatımda yardımcı olacağına inanıyorum. Eğitim sistemini çok seviyorum. Canım Öğretmenim ve Canım Kursum…

Bora ÖZCAN - ​​​​​​​Beylikdüzü Şubesi

Öğretmenimden çok memnunum. Ders anlatımı güzel ve anlattıkları okuldaki dersime de yardımcı oluyor ama sınıfta birkaç kişi yüzünden gelmek istemiyorum. Çünkü dersin düzenini bozuklarından dolayı rahat bir şekilde ders işleyemiyoruz. Bu sebeple dersin önemli kısımlarını kaçırıyorum.

Nehir ÖZTÜRK - ​​​​​​​Beylikdüzü Şubesi

English School çok güzel bir kurs merkezidir. Bu yüzden buradan ayrılırken üzüldüğümü söyleyebilirim. Öğretmenimle ilgili söylemek istediklerime gelince öncelikle bize çok şey öğrettiniz ve bir sürü etkinlik yaptırdınız. Sizi bilmeden kırdıysam özür dilerim. Eğitimi, sınıfı ve kursu da çok beğendim. Eğitim güzel ama sizden güzel değil. Bu arada siz çok güzel bir öğretmensiniz. Bu sevdiyseniz ne mutlu bana. Burayı nasıl sevdiğimi ve sizi nasıl sevdiğimi anlatamam.

Elif KÖSE - ​​​​​​​Beylikdüzü Şubesi

Öğretmenim sen bana İngilizce öğrettin. Nasıl teşekkür etsem azdır. Sizi çok seviyorum. Her şeyi öğrendim öğretmenim. Seni çok seviyorum, sizi hiç üzmek istemiyorum. Bu okulu da seviyorum. Sizin etkinliklerinizi de çok seviyorum. Bu kursu ve sizi çok seviyorum öğretmenim.

Sanem ALTUNTAŞ - ​​​​​​​Beylikdüzü Şubesi

Bu kurs ve öğretmenim çok iyi. Bu kurs ve öğretmenimi çok seviyorum.

Irmak TUNUSLU - ​​​​​​​Beylikdüzü Şubesi

Kurs temiz ve eğitimi güzel. Öğretmenimiz de iyi birisi. Burada öğrendiğim birçok şey okulda da yardımcı oluyor.

Tuğçe TANKUŞ - ​​​​​​​Beylikdüzü Şubesi

O. hocamla Ielts sınavıma hazırlanırken bu yıl yaklaşık 36 ders kurs deneyimim oldu. Derslerde ilgisi, güleryüzlü olması, hoş sohbeti ve sıkmayan ders anlatımıyla kesinlikle English School'dan memnun kalmamın en onemli sebebidir. Native speaker olmamasına ragmen anadiliymişcesine bir bilgi birikimine sahiptir ve Ielts hazırlığı için harika bir oğretmendir. Teşekkür ediyorum kendisine. İyi çalışmalar.

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?