Yönetici Asistan İngilizcesi

Yönetici Asistan İngilizcesi

Artık günlük hayatımızda bile ihtiyaç duyduğumuz yabancı dilin, iş hayatındaki öneminden bahsetmeye bile gerek yoktur.

Yönetici Asistanı İngilizcesi KursuÖncesinde İngilizce bilmek, rakiplerimiz arasında fark yaratırken, günümüz iş dünyası, İngilizceyi adeta anadil konumuna getirmiş, Türkçe bilmekle İngilizce bilmeyi eşdeğer saymıştır. Ancak bu, İngilizce biliyor oluşunuzun bir şey ifade etmeyeceği anlamına gelmez. Aksine, İngilizcenize yapılacak küçük nüanslarla İngilizce bilen rakipleriniz arasında yine fark yaratabilirsiniz. 

İşte bu fark noktasında devreye iş İngilizcesi girmektedir. İngilizce bilmekle, iş İngilizcesi bilmek arasında tek kelimelik bir fark olsa da, arada büyük bir uçurum vardır esasında. 

Günlük yaşamınızda yabancılarla oldukça rahat iletişim kuruyor olabilirsiniz. Ancak iş dünyasında, telaffuzunu gayet güzel biçimde yaptığınız bir kelimenin bile yanlış yazılması sonucunda iş kaybedeceğinizi düşündünüz mü hiç? 

Dil, ortak kullanılan bir bütündür, geneldir ve herkes tarafından bilinebilir. Ancak bu bütünün bir de parçaları vardır ve herkes bilmekle mükellef değildir. 

Bütün olan dilin parçalarından biri de jargondur, yani aynı meslek veya topluluktaki insanların ortak dilden ayrı olarak kullandıkları özel dil veya söz dağarcığı… 

İş İngilizcesi programı, bu jargonu öğretmeyi amaçlar. Çalıştığınız alanın jargonunu biliyor olmak sizi rakipleriniz arasında farklı kılar. Üstelik bu jargonun İngilizcesini biliyorsanız, farklı oluşun yanı sıra en öndesiniz demektir. 

Yönetici asistanı İngilizcesi programımızda, yönetici asistanlarına özel olarak hazırlanan bir eğitim verilir. 

Yalnızca meslektaşlarınızla alacağınız bu eğitim sonunda, yazışmalar, telefon görüşmeleri, organizasyon gibi konularda akıcı İngilizce kullanma becerilerini geliştirmiş ve mesleğinizin jargonunu öğrenmiş olursunuz. 

Tüm bunların yanı sıra, iş hayatınızda en çok kullanacağınız ya da karşılaşacağınız kelimeleri öğrenir, kelime haznenizi geliştirir ve iş hayatınızda karşınıza çıkabilecek herhangi bir sorunun önünü baştan kesmiş olursunuz. 

Katılımcılarımız farklı kültürlerle çalışabilecek seviyeye gelir, bu sayede daha nitelikli işlerde çalışabilirler.

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?