Kabin Memuru İngilizcesi

Kabin Memuru İngilizcesi

Artık günlük hayatımızda bile ihtiyaç duyduğumuz yabancı dilin, iş hayatındaki öneminden bahsetmeye bile gerek yoktur.

Kabin Memuru İngilizcesi KursuÖncesinde İngilizce bilmek, rakiplerimiz arasında fark yaratırken, günümüz iş dünyası, İngilizceyi adeta anadil konumuna getirmiş, Türkçe bilmekle İngilizce bilmeyi eşdeğer saymıştır. Ancak bu, İngilizce biliyor oluşunuzun bir şey ifade etmeyeceği anlamına gelmez. Aksine, İngilizcenize yapılacak küçük nüanslarla İngilizce bilen rakipleriniz arasında yine fark yaratabilirsiniz. İşte bu fark noktasında devreye iş İngilizcesi girmektedir. İngilizce bilmekle, iş İngilizcesi bilmek arasında tek kelimelik bir fark olsa da, arada büyük bir uçurum vardır esasında. 

Günlük yaşamınızda yabancılarla oldukça rahat iletişim kuruyor olabilirsiniz. Ancak iş dünyasında, telaffuzunu gayet güzel biçimde yaptığınız bir kelimenin bile yanlış yazılması sonucunda iş kaybedeceğinizi düşündünüz mü hiç? 

Dil, ortak kullanılan bir bütündür, geneldir ve herkes tarafından bilinebilir. Ancak bu bütünün bir de parçaları vardır ve herkes bilmekle mükellef değildir. Bütün olan dilin parçalarından biri de jargondur, yani aynı meslek veya topluluktaki insanların ortak dilden ayrı olarak kullandıkları özel dil veya söz dağarcığı… 

İş İngilizcesi programı, bu jargonu öğretmeyi amaçlar. Çalıştığınız alanın jargonunu biliyor olmak sizi rakipleriniz arasında farklı kılar. Üstelik bu jargonun İngilizcesini biliyorsanız, farklı oluşun yanı sıra en öndesiniz demektir. 

Kabin memuru İngilizcesi programımızda, kabin memurlarına özel olarak hazırlanan bir eğitim verilir. 

Yalnızca meslektaşlarınızla alacağınız bu eğitim, personel alımı mülakatlarından, kabin amirliği sınavlarına, iş hayatınızdaki iletişimden, işiniz tüm püf noktalarına kadar size destek olacaktır. 

Programımız, ülkemizdeki pek çok özel havayolu şirketinin personel alımında TOEFL veya PROFICIENCY seviyesinde İngilizce bilgisi aradığı bilinciyle hazırlanmıştır. 

Havacılık konusunda bilgi sahibi uzman eğitmenlerimizle katılımcılarımızın mülakat veya iş sırasında karşınıza çıkabilecek her türlü İngilizceye hâkim olmaları sağlanır.

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?