KURUMSAL VE FRANCHISING

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi çağındaki ilerlemelerin eğitime her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulması, bireylerin iletişimde daha fazla yabancı dil kullanımına ve daha fazla araştırmaya yönelinmesini sağlamıştır.

 

English School dil okulları bu konuda kaliteli ve ilkeli eğitim sistemindeki eksikliği gidermek ve alanında uzman eğitmen kadrosu ile yabancı dil alanındaki açığı kapatmak için sektörde yerini almıştır. Yabancı dil eksikliğini gidermek için gerek bireysel ve gerekse kurumsal anlamda çalışmalar başlatan English School dil okulları ilk merkezini beylikdüzü de açmıştır. 

English School Dil Okulları; Yurt içinde gerek kurumsal gerekse bireysel eğitim alanında uluslararası standartlarda eğitim ve öğretim yaparak yabancı dil eğitim alanında hizmetine devam etmektedir. 

English School Dil Okulları; Genel İngilizce Programlarında dünyada en çok kabul gören 6 kurluk eğitim sistemini uygulamaktadır. Bu sistemde her kur Avrupa dil portfolyosü sistemi standartlarına uygun olarak 96 saat sürmektedir. Eğitimler hafta içi ve hafta sonu uygulanan ders planlarıyla 2 ay ile 18 ay arasında tamamlanmaktadır. 

Genel İngilizce Programları dışında akademik sınav programlarına yönelik eğitimlerimiz yer almaktadır. Kısaca uluslararası geçerliliği ve kabulü olan TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, SAT ve ülkemizde geçerliliği daha yaygın olan YDS, LYS-5 ve üniversite Hazırlık Atlama sınavlarına yönelik eğitim programları ve Havacılık İngilizcesi eğitimleri verilmektedir.


 Bizler Tüm departmanlarımızla öğrencilerimizin asıl gayesi olan eğitim alanında başarılı olmaları için çalışıyoruz.

 Bizler Uluslararası seviyede 96 saat dolu dolu eğitim veriyoruz.

 Bizler Yabancı dil öğrenmek için sadece ders değil ders dışı aktivitelerle anı yaşayarak öğretiyoruz.

 Bizler İngilizce alan mezunu yerli ,yabancı,ve akademik eğitimlerde uzman, uluslararası tecrübe ve kültürlerle içiçe olan sertifikasyon programlarını başarı ile tamamlamış yabancı öğretmenlerle eğitim veriyoruz.

 Bizler Eğitime önem veriyor ve basma kalıp sistemler dışına çıkıyoruz.

 Bizler Bilginin paylaştıkça ve öğrettikçe değer kazandığını biliyor ve önce eğitim ve yaşamak olduğunu biliyoruz.

 Bizler Eğitimin kapalı duvarlar arasına sıkışmış bir dünyada değil uluslararası mecralara ufuklarını açmış bir kadro ile ve öğrencilerimizinde ufuklarını uluslararası Mecralara açılmasını sağlayan yaşayan ve yaşatan, sadece dil değil ,öğrenilen dilin aslında kültürü ile birlikte yaşanması gerektiğini bilen bunun için çalışan ve herşeyden önce insan odaklı olmamız gerektiğini biliyoruz. 

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?