Türkçe Kursu

Türkçe programı, okumak, çalışmak amacıyla ya da göç ederek artık Türkiye’de yaşayacak olan yabancı uyruklu vatandaşlara yönelik bir programdır.

Türkçe KursuTürkçe programımız, başlangıç, orta seviye I-II ve ileri seviye olmak üzere 4 kurdan oluşmaktadır. 

İlk aşama olan başlangıç seviyesinde, ülkemizde temel ihtiyaçlarını karşılamaya, iletişimlerini geliştirme üzerine eğitim verilir. Bu seviyeyi başarı ile bitiren öğrenciler günlük hayatta basit seviyede cümleler kurabilir, kısa metinler okuyup yazabilir hale gelir. Kendi hakkında bilgiler verebilir, alışveriş yapabilir ve yavaş konuşmaları anlayabilir. Ayrıca sayılar, günler, haftalar, aylar, renkler, mevsimler ve özel günler ( bayram vb.) gibi basit kullanımları da tamamen öğrenirler.

Orta seviye I’de, başlangıç seviyesinde öğrenilenlere ek olarak kendinizi geliştirip artık daha doğru ifadelerle konuşabilmenize katkı sağlayacak yeni dil bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz. Aynı zamanda bol bol alıştırma yaparak pratiklik kazandırmayı sağlayacak çalışmalar yaparsınız.

Orta seviye II’de, dil bilgisi kurallarının geri kalan kısmının öğrenilir ve artık çok daha rahat konuşulabilme imkânına sahip olursunuz.

İleri seviye, Türkçe öğrenimin son aşamasıdır. Bu aşamaya gelen öğrencilerimiz, daha çok pratik yapacakları bu aşamada diksiyon eğitimini ve dil bilgisi konularında gelişimini tamamlamış olur. Kompozisyon ve makale yazma, sunum yapma, makale okuma, dinlediğini tamamen anlama, pratik yapma vb. üzerinde yeterliliği arttırmaya yönelik çalışmaların yapıldığı seviyeye ulaşmış olur. Bu seviyeyi başarı ile bitiren öğrenciler Türkçenin gramerini tamamen öğrenirler.

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?