Almanca Kursu

English School’ta Yillardir Almanca Egitimleri Veren Tecrübeli, Alaninda Uzman, Anadili Almanca Olan Egitmenler Esliginde Egitim Görürsünüz.

Almanca KursuAvrupa’da yaygin bir sekilde kullanilan bir dil olan Almanca, Türkiye’de de is piyasasindaki önemini gün geçtikçe arttirmaktadir. Almanya’yla yillardir süregelen iliskiler ve Türkiye pazarindaki Almanya’nin büyük yeri Almancayi ögrenilmesi zorunlu bir dil haline getirmistir. 

English School’ta yillardir Almanca egitimleri veren tecrübeli, alaninda uzman, anadili Almanca olan egitmenler esliginde egitim görürsünüz. Normal, yogun ve süper yogun seçenekli programlarla dili konusma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonlari ile kusursuz biçimde ögrenmeniz hedeflenir. 

 

 

 

100 Saat Eğitim
10-12 Kişilik Sınıflar
Ücretsiz Aktiviteler 

Aile Birlesimi Kursu

Yillardir Almanca Egitimleri Veren Tecrübeli Egitmenler Gözetiminde Dili Hem Konusmada Hem Yazmada Hem Dinlemede En Iyi Düzeyde Ögrenmeniz Saglanir Ve Kolayca Diyaloglar Kurmaniz Amaçlanir.

100 Saat Eğitim
10-12 Kişilik Sınıflar
Ücretsiz Aktiviteler 

Ikamet yasasi ile ilgili yapilan köklü reformlar, Almanya'daki esinin yanina yerlesmek isteyen yabancilara henüz vize talebinde bulunurken kendi ülkesinde basit düzeyde Almanca bilgisine sahip oldugunu kanitlama zorunlulugu getirmektedir. Bu düzenleme ile Almanya'ya gelecek olan bu kisilerin, en azindan basit bir sekilde de olsa Almanca iletisim kurarak, toplumsal hayata katilmalarinin saglanmasi amaçlanmaktadir.

Almanya'ya gelecek olan esin, Almanca dilinde en azindan basit düzeyde iletisim kurabildigi vize basvurusu sirasinda kanitlanmalidir. Basit düzeyde Almanca bilgisiyle somut olarak Avrupa Konseyi tarafindan gelistirilen “Diller için Ortak Avrupa Referans Çerçevesinin" A1 düzeyindeki bilgi seviyesi kastedilmektedir. 

Vize basvurusu sirasinda Almanca bilgisi Dil Okulumuz English School’inverdigi A1 "Start Deutsch 1" (Temel Almanca) Sertifikasi ile belgelenmelidir. Almanya'daki günlük hayatin kolaylastirilmasi amaçlandigi için, sinav, özellikle iletisim kurabilme yetenegini ölçmektedir. English School sizi sadece sinava degil, Almanya'da günlük yasam ihtiyacinizi karsilayacak Almanca bilgisine kavuşturur.

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?