PROFICIENCY Kursu

Üniversitelerin kendi bünyelerinde hazırladıkları yabancı dil tespit sınavı olan Proficiency, aynı zamanda hazırlık atlama sınavıdır.

Proficiency KursuÖğrenciler, bu sınav sonucunda ya hazırlık sınıfını atlarlar ya da İngilizce yeterliliklerine göre belli kurlara ayrılarak hazırlık eğitimi alırlar. Proficiency sınavını her üniversitesi kendi bünyesinde yapar, ancak her üniversitenin aradığı ortak nokta ise, güçlü bir okuma becerisi ile zengin bir kelime bilgisine sahip olmaktır.

Proficiency sınavına hazırlık programımız, öğrencinin okuduğu üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır. Bu doğrultuda öğrencilerimizin, İngilizce altyapıları, gramer bilgisi, okuma, yazma becerileri geliştirilir, kelime hazneleri genişletilir. 

Alanında uzman ve deneyim sahibi eğitmenlerimiz tarafından verilen proficiency eğitiminde, öğrencilerimizin sınavda başarılı olmasını sağlayacak sınav stratejisini kazanmaları amaçlanır. 

Eğitim süresi boyunca kursiyerlerimiz düzenli olarak sınava alınarak gelişimleri takip edilir. Derslerde temel kaynak olarak ilgili üniversitenin eski sınavlarını kullanılır. Bu da katılımcılarımızın gireceği sınavın tekniğine tam anlamıyla hâkim olmalarını sağlar. 

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?