YKS / YDT Kursu

LYS-5, Almanca, Fransızca ve İngilizce olmak üzere üç farklı dilde ve ÖSYM tarafından yapılan bir yabancı dil sınavıdır.

Lys5 KursuLYS-5, 120 dakika sınav süresi olan ve 80 sorudan oluşan bir sınavdır. LYS-5’in yaklaşık %60’ı anlam ve kelime bilgisini sınamaktadır. Bu da LYS-5’e girecek öğrencilerin zengin bir kelime haznesi olması gerektiğine işaret eder. 

Özellikle yabancı dil sınavlarında başarı elde etmek için mutlaka profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Binlerce öğrencinin yarıştığı ve tek bir sorunun bile büyük farklar yarattığı sınavlarda, öğrencinin tercih ettiği dil kursu tercihi etkisini büyük oranda gösterecektir. 

Aldığı ödüllerle yıllardır başarısını kanıtlayan English School Dil Okulu’nda eğitim alan öğrencilerimizin %80’i akademik sınavlarda başarı elde etmiştir. 

Bu başarısını LYS-5’e de taşıyan English School Dil Okulu’nda, sınava yönelik yabancı dil eğitimi, birçok kurumun yaptığı gibi yalnızca sınav taktik ve teknikleri ile sınırlı değildir. Kurumumuzda tecrübeli ve alanında uzman, formasyon sahibi yabancı ve Türk eğitmenler tarafından verilen LYS-5 eğitimi süresince English School, öğrencinin İngilizce altyapısını geliştirmekle birlikte, öğrenciyi sınav formatına ve karşısına çıkabilecek olan soru tiplerine adapte ederek, başarı kazanmasını amaçlar. Öğrencinin zamanı en iyi şekilde kullanabilmesi için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğine dair öğretmeyi amaçladığı pratik teknikler de başarısını daha yüksek boyutlara taşır. 

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?