GMAT Kursu

GMAT (Graduate Management Admission Test) Graduate Management Admission Council (GMAC) tarafından yönlendirilen ve Educational Testing Service (ETS) tarafından gerçekleştirilen, Amerika’daki yüksek lisans ve doktora programlarının işletme, yönetim vb. bölümlerine başvuracak öğrencilerin katıldığı bir sınavdır.

Gmat KursuGMAT sözel, sayısal ve analitik yetenekleri ölçmeyi amaçlayan ve katılımcıların işletme vb. alanlar üzerine yüksek lisans eğitimi alma yeterliliklerini belirlemede yardımcı olmayı amaçlayan bir sınavdır. GMAT sınav sonucu Türkiye’deki üniversitelerde de ALES yerine geçer. 

GMAT'i diğer sınavlardan farklı kılan taraf, sorulara doğru cevap verdikçe daha zor, yanlış cevap verdikçe daha kolay sorularla karşılaşılmasıdır. Puanlama doğru yanıtlanan soru sayısına, verilen yanlış cevap sayısına ve soruların zorluk derecelerine göre belirlenir. 

GMAT programımızdaki temel hedefimiz sınavın zorluk derecesini minimuma indirerek kursiyerlerimizin yüksek puanlar almalarını sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda derslerde, uzman yabancı eğitmenlerimizle, soruların daha iyi anlaşılmasını sağlamak, çeldiricilerin elenmesini sağlamak ve kelime haznesini maksimum seviyeye çıkarmak hedefli çalışmalar yapılır. 

İngilizce Deneme Sınavı

Kursa gitmeye vakti veya imkanı olmayan, bu nedenle kendi imkan ve çabalarıyla İngilizce öğrenen kişilere, İngilizce gelişimlerini...

Hemen Sınava Başla

REFERANS ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kurumumuzda öğrenci merkezli eğitim uygulanmaktadır. Tüm akademik sınavlarda, İngilizce ve diğer dillerin öğretimind...

Hemen Ziyaret Et

SIKÇA SORULAN SORULAR

İngilizce de bütün dünyada yaygın olarak kullanılan 6 kurluk eğitim sistemi benimsenmiştir.  ...

Hemen Ziyaret Et

KURUMSAL VE FRANCHISING

English School Dil Okulları; İlk olarak 2006 yılında kurulan dil okulumuz günümüzde gelişen teknoloji ve bilgi ç...

Hemen Ziyaret Et
×
Merhaba, Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?